Czy warto jeździć na spotkania dla blogerów?

Dziś zapraszam was na relację ze spotkania blogerek w Łodzi.

Blogowanie wciąga. Mnie wciąga coraz bardziej i bardziej. Otwieram się na nowe projekty, uczę nowych umiejętności i jeżdżę na wiele spotkań. Jestem pewna, że najważniejsze i najcenniejsze są nowe fantastyczne znajomości.

Ostatnio miałam możliwość uczestniczyć w II edycji cyklu spotkań Spotkajmy się w Łodzi. Spotkanie to odbyło się 4 lutego w kawiarni TUBAJKA usytuowanej w centrum Łodzi w malowniczym zakątku Placu Zwycięstwa.

Na spotkaniu miałam możliwość poznać wiele fantastycznych dziewczyn, które w dodatku nadają na tych samych falach co ja. Atmosfera była wyśmienita.

Sylwia z bloga Zadbana Mama i Kamila prowadząca  bloga Rainbow Lyll   (organizatorki spotkania) stanęły na wysokości zadania i zaprosiły do współpracy wiele fantastycznych firm.

Dzięki temu spotkaniu poznałam m.in. markę JOICO i ich niezwykłe produkty do włosów. Na spotkaniu był ciekawy wykład dotyczący właściwej pielęgnacji włosów. Produkty JOICO testuję codziennie i już niebawem na blogu więcej o tych cudach!

Zaraz po wykładzie Agnieszki Krawiec z firmy JOICO Polska niesamowitą energię wprowadziła Anią z B. Loves Plates.

Ja osobiście pierwszy raz miałam styczność ze stemplowaniem paznokci, ale na pewno nie ostatni. Teraz wiem, że to fantastyczna sprawa i naprawdę w prosty sposób można stworzyć CUDA. Poza tym Ania zaimponowała mi jako kobieta. Jest młodą osobą o wielu pasjach, rozwija się i spełnia swoje marzenia. Istna petarda.! Trzymam mocno kciuki za rozwój jej interesu, choć wiem, że i bez tego sobie poradzi. Już teraz wysyłają produkty na wszystkie kontynenty, a dalej będzie już tylko lepiej:))

Po wystąpieniu Ani i przepysznej zupie swoje trzy grosze dołożyła Pani Agnieszkę Danowska, rzecznik prasowy Manufaktury. To była ciekwa rozmowa dotycząca współpracy blogerów z agencjami. Człowiek z branży dzielący się swoim doświadczeniem, naprawdę nie trzeba pisać więcej-REWELACJA!

Wisienką na torcie było wystąpienie Beaty Sadłowskiej z bloga Gasky.pl. Beata zdradziła nam swoje triki do robienia niezwykłych zdjęć. Ja juz dawno zakochałam się w jej Instagramie, bo jej zdjęcia to prawdziwa sztuka.

 

podsumowując..

Czy warto uczestniczyć w spotkaniach dla blogerów?

Moim zdaniem warto bez dyskusji! Spotkania takie jak to w Łodzi

-są bardzo twórcze

-zawsze odbywają się w fajnym miejscu

-dają możliwość poznania niezwykłych ludzi z tą samą pasją

-dają możliwość poznania marek i ich produktów

-są gwarancją super spędzonego czasu

 

 

poniżej lista uczestniczek i sponsorów spotkania.

 

listy.jpg

 

Facebooktwittergoogle_pluspinterest
  • Never Ending Makeup

    byłam na jednym spotkaniu, pojechałam daleko, i chociaż droga była męcząca uważam, że warto jak najbardziej się spotykać. już tym bardziej jeśli można to zrobić we własnym mieście.
    Piankę od Jojco też dostałam i jestem nią zafascynowana.
    Pozdrawiam i zapraszam 🙂

  • ciekawa relacja! ja jeszcze nie uczestniczyłam w takim spotkaniu, nawet miałam w planach zorganizowanie podobnego w tym roku ale chyba jednak nadmiar planów spowoduje, że tym razem wyjątkowo odpuszczę 🙂