facet potrzebuje jedynie cycków!

Facet, czy ten duży, czy też mały to prosta konstrukcja niewiele do życia potrzebująca! Pełen brzuszek, sucha pielucha i cycuś do którego można się przytulić o każdej porze. Dobrze, że my kobiety mamy większe wymagania, inaczej świat byłby nudny:)

tymon15

Mój syn to dziecko książkowe-anioł! W ciąży z Tymonem, tak bardzo się bałam, że znów będzie tak ciężko. Bałam się, że drugie dziecko będzie tak samo wymagające jak Ida, tymczasem ktoś nade mną czuwa:)

Tymon jest moją nagrodą po trudnych początkach z Idą. W nocy śpi pięknie i lepiej niż Ida( zasypia ok 21, budzi się o 2 i 5!)  Jest spokojny i bardzo pogodny. Pięknie się uśmiecha i uwielbia towarzystwo.

Idusia była inna, była wymagającym dzieckiem. Dzieckiem niespokojnym i nieodkładalnym. Do uśnięcia potrzebowała noszenia, tulenia, bujania . Nawet na chwilę nie mogłam jej zostawić w łóżeczku, bo był krzyk. Tymon krzyczy tylko jak jest głodny, albo bardzo zmęczony i nie może zasnąć. Dziecko jak marzenie! Ponadto dzielnie znosi pieszczoty, krzyki , a nawet wrzaski Idy. Kiedy potrzeba grzecznie czeka na swoją kolej przy zmianie pieluchy. I bez grymasu oddaje zabawki, których siostra nie chce mu udostępniać.

Nie wierzyłam że można mieć takie dziecko. Nie wierzyłam, że dzieci mogą się tak różnić. Gdyby nie regularne karmienia to nie czułabym, że mam w domu małe dziecko i kolejne obowiązki.

A jednak facet, to facet! doskonale wie, czego chce i w 90% przypadków jest to cycuś! Nic tak nie działa, nie koi i nie uspokaja jak CYC!

Synu, mam nadzieję że całe życie będziesz tym spokojniejszym, że dasz nam wytchnienie po burzach siostry! W zamian obiecuję miłość, większe kieszonkowe i możliwość późniejszych powrotów do domu!

Tylko błagam nie zmieniaj się:P:)

tymon11 tymon16

Zapisz

Zapisz

Facebooktwittergoogle_pluspinterest