Jestem szczęściarą

egoistycznie i snobistycznie to brzmi, ale naprawdę tak jest.Szczęście to pojęcie względne. Dla każdego może to być coś innego. Jednemu szczęście daje awans w pracy, innemu wygrany konkurs fotograficzny.

We wcześniejszym życiu, życiu bez Idy szczęściem była dla mnie praca i czas spędzony z mężem. Każdy kolejny zdobyty klient i sukces w pracy sprawiał, że fruwałam nad ziemią. Każdy moment spędzony z mężem nadawał życiu sens…ale nigdy nie mówiłam, że jestem szczęśliwa. Ciągle za czymś goniłam, ciągle było mało. Nie takie meble, lepszy telewizor czy inny sprzęt.

Wyrwać więcej klientów, znaleźć lepszy większy biznes tak sama siebie bez przerwy nakręcałam!

Dopiero piątego listopada 2014 roku o 14.45 moje życie naprawdę nabrało sensu i poczułam co to szczęście..

..że do szczęścia wystarczy jeden niewinny uśmiech, spojrzenie..

..jedno wypowiedziane MAMA czy buziak dany tak po prostu.

To dopiero jest szczęście, kiedy wiesz, że jesteś dla kogoś całym światem i że bez Ciebie ta mała istotka z Ciebie zrodzona jest nieszczęśliwa.

Kiedy Ida daje nam w nocy popalić( a takich nocy było ostatnio kilka..naście) jedyne o czym marzę nosząc ją, to by wreszcie zasnęła i kiedy wreszcie ten moment nadchodzi ja zamiast paść na poduszkę i dziękować za każdą daną mi minutę snu patrzę na nią i napatrzeć się nie mogę..codziennie doświadczam uczuć nadprzyrodzonych, których ogromu nie umiem opisać. To jest właśnie szczęście. Największe na świecie!

jasne, że fajnie by było jeździć lepszą bryką, mieć lepsze to czy tamto..ale to schodzi na dalszy plan. Teraz inne rzeczy są znacznie ważniejsze, inne priorytety się liczą. Ona jest naszym szczęściem, a ja jestem szczęściarą, że mam ją i elektryka. Tak teraz to wiem jestem szczęściarą. !

DSC05258

DSC05259 DSC05266

DSC05267

Facebooktwittergoogle_pluspinterest
 • Anonim

  Iga pięknie napisane 😘

  • admin

   dzięki!

 • Anonim

  Kocham was najbardziej na świecie. Elektryk

  • admin

   my Ciebie też!

 • Mama Julci

  Dokładnie tak! Małe szczęście, które jednym uśmiechem przekazuje tyle milosci i otpymizmu♡.
  Kazdego dnia dziękuję za to moje małe szczęście.

  Buziaki Szczęściaro :-*

  • admin

   dla Ciebie też szczęściaro!

 • Dokładnie tak jest! Ale nikt tego nie zrozumie, kto nie ma dzieci. Mój post, o tym że macierzyństwo zmarnowało mi karierę wzbudził tylko niepotrzebne dyskusje i bezsensowne kontrowersje. Chyba na następne zaczepki będę cytować Twój wpis. Pozdrawiam ciepło.

  • admin

   dzięki bardzo za dobre słowo! post o zmarnowanej karierze chodzi mi po głowie od jakiegoś czasu:) może zaryzykuję:)