Klub Przedsiębiorczych Mam Grodzisk Mazowiecki

Dziś zrobiłyśmy sobie z Idą wyjazd do Grodziska Mazowieckiego. Moja dziewczynka troszkę gorączkuje za sprawą nieustannie wychodzących ząbków i nie chodzi do żłobka, a na spotkanie bardzo chciałam pojechać, więc ruszyłyśmy razem.

i naprawdę było warto!

poznałam kilka fantastycznych mam, które świetnie łączą macierzyństwo z samorealizacją i karierą. Kobiety różne, o różnych pasjach z różnym bagażem doświadczeń życiowych i macierzyńskich, wszystkie pozytywnie nastawione do świata i dążące wytrwale do wyznaczonego celu. Oczywiście każda z nich podkreślała, że nie jest łatwo łączyć karierę i rozwój z rolą mamy, ale ich przykład pokazał mi, że warto wytyczać sobie cele i dążyć do ich realizacji.

Na spotkaniu atmosfera była niemal rodzinna. Nikt nie stresował się biegającymi, krzyczącymi dziećmi, czy rozlana kawą, bo wiadomo, że przy dzieciach można spodziewać się wszystkiego, a nikt tego nie rozumie tak jak inna matka.

O swoich doświadczeniach z własnym biznesem i godzeniem go z rolą pełnoetatowej mamy opowiadała Ania , pomysłodawczyni i twórczyni Szumisia. Cudownej przytulanki imitującej „biały szum”, która prężnie się rozwija przynosząc ukojenie rodzicom i maluszkom. Ida zakochała się w misiu i nie chciała, go oddać.  Już niebawem będziemy miały możliwość wypróbowania go w naszym domu. Mam nadzieję, że jego działanie pozwoli nam do końca uregulować i usystematyzować sen Idy. Planuję, przyzwyczajać ją do spania z misiem, zamiast mamy.

DSC01042

DSC01029

Nie mogę pominąć też wspaniałej prowadzącej Moniki Jędrzejewskiej- Wiergiles, która zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Nie dość, że jest coachem rozwoju osobistego, to jest również pomysłodawczynią fantastycznych książeczek dla dzieci Sofijka. Książeczki są piękne, kolorowe i mają naklejki! coś co dzieci uwielbiają. Dla mnie strzał w 10!

DSC01013

DSC01011

Ze spotkania wyszłam jak na skrzydłach. Zachciało mi się chcieć. Za namową Moniki, postanowiłam zapisać się na FORUMMAM i w maju ruszam do Warszawy szukać kolejnych inspiracji, które mam nadzieję pomogą mi znaleźć pomysł na siebie i rozwój swoich pasji.

DSC00974

DSC00980

DSC01024

DSC01044

na następne kwietniowe spotkanie też się wybiorę:)

Facebooktwittergoogle_pluspinterest
  • Taka integracja jest jak najbardziej wskazana i cenna. I mówię to ja – ta, która się nie integruje (paradoks!) 🙂

    Potrzeba mi takiego wypadu… muszę namówić jednak przyjaciółki na jakiś fajny babski wieczorek 😛