You are here: / Wózek stokke cena / Last minute w Spa!

Last minute w Spa!

Last minute w Spa!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Chyba każdą z nas zaskoczyła kiedyś informacja o Bardzo Ważnym Wyjściu, którą otrzymaliśmy dosłownie „za pięć dwunasta”. Co możemy zrobić w trybie ekspresowym, by wyglądać jak boginie? Wizyta w Spa wydaje się być tu idealnym rozwiązaniem. Wpisujemy w wyszukiwarkę na przykład Spa Poznań i wybieramy interesujący nas gabinet. Co prawda nie ma wtedy sensu decydować się na przykład na zabiegi wyszczuplające, bo one nie zdążą zadziałać przez tak krótki czas – tu potrzebne jest systematyczne powtarzanie, by zobaczyć pożądany efekt. Wybierzmy więc w Spa takie zabiegi kosmetyczne, które skupią się na wyglądzie skóry, a ewentualne niedoskonałości figury skorygujmy w inny sposób. Możemy sięgnąć po bieliznę wyszczuplającą (potrafi zdziałać prawdziwe cuda) albo wybrać kreację, która będzie łaskawa dla naszej sylwetki.

A co czeka nas w Spa? Powiedzmy kosmetyczce, że niebawem czeka nas ważne wyjście i to pod jego kątem niech dobierze zabiegi z oferty Spa. To bardzo ważne, by poinformować kiedy czeka nas ten ważny dzień. Niektóre zabiegi kosmetyczne, które znajdują się w ofercie Spa, mogą początkowo powodować zaczerwienienia i podrażnienia, które niekoniecznie znikną na czas. W takiej sytuacji nie należy ryzykować, tylko wybrać mniej inwazyjne zabiegi. Masaże twarzy, delikatne peelingi i zabiegi kosmetyczne nastawione na zwiększenie poziomu napięcia skóry oraz te rozświetlające – na takie zabiegi z oferty Spa powinnyśmy postawić.

Skóra, która wygląda na jędrną, napiętą i rozświetloną, będzie naszą najlepszą ozdobą. Pamiętajmy o regulacji brwi i ewentualnym farbowaniu henną (nie ryzykujmy jednak, gdy nie miałyśmy wcześniej kontaktu z henną). W osiągnięciu olśniewającego wyglądu w tym ważnym dniu poza wizytą w spa, pomoże nam też dobrze wykonany makijaż oraz ładna fryzura. Lepiej jednak nie eksperymentować wtedy i nie próbować zmieniać koloru włosów z kruczej czerni na słoneczny blond. Z taką rewolucją wstrzymajmy się na czas po Bardzo Ważnym Wyjściu.

YOU MIGHT ALSO LIKE