List do Mamy

Dzień Matki, to wspaniała okazja, by powiedzieć to o czym zapominamy na codzień.

Kochana Mamo,

W dniu Twojego święta chcę powiedzieć Ci to, o czym zapominam na codzień.

Dziękuje Ci za wszystko to, co dla mnie robisz. Dziękuję za każdy Twój uśmiech i ciepło, którym otaczasz mnie na codzień.

Dziękuję.

Dziękuję za to, czego mnie już nauczyłaś. Za każdą cenną radę i przepis na obiad. Dziękuję, że nadal masz chęć dla mnie gotować i wiedz, że robisz to wyśmienicie!

Dziękuję.

Dziękuję Ci za trud jaki włożyłaś w wychowanie mnie i ukształtowanie ze mnie fajnej kobiety. Dziękuję, że pomogłaś zbudować mi poczucie własnej wartości i godności oraz, że stale mnie w nich utwierdzasz.

Po stokroć dziękuję!

Dziękuję, że jesteś moją największą fanką. Wspierasz mnie jak nikt inny i zawsze do końca trzymasz kciuki, za każdy mój pomysł. Twoje wsparcie jest bezcenne. Gdyby nie Ty i nie Twoja wiara we mnie nie byłabym tu gdzie jestem.

Dziękuję Ci. 

Dziękuję, że nauczyłaś mnie bycia dobrą mamą dla moich dzieci i że stale wskazujesz mi drogę. Wyciągasz rękę i oferujesz pomoc nawet, gdy ja nie mam już odwagi o nią prosić. Dziękuję także, że choć czasem masz chęć to nigdy mnie nie krytykujesz i pozwalasz mi popełniać własne błędy macierzyńskie.

Dziękuję.

Dziękuję Ci, że jesteś wspaniałą i troskliwą babcią.

Dziękuję Ci za wszystko!

Przepraszam Cię za każdą przykrość, którą Ci sprawiłam. Przepraszam za nieprzespane z mojego powodu noce i wypłakane łzy z bezsilności.

Przepraszam.

Przepraszam za każde zniszczone ubranie i zabrane bez pozwolenia Twoje skarby.Przepraszam za każdy bałagan, który musiałaś po mnie sprzątać i przepraszam, że musisz to robić nadal:)

Przepraszam.

Przepraszam Cię za każdą niespełnioną obietnicę i niedotrzymane słowo.

Przepraszam.

Wybacz mi, że nie zawsze Cię słuchałam i wracałam później z płaczem.

Wybacz.

 

Wiedz moja kochana mamo, że jesteś najlepszą mamą jaką znam. Dzięki Tobie, ja codziennie staję się lepszą mamą dla moich dzieci.

Dziękuję Ci za to, że Cię mam.

Pamiętaj, że kocham Cię mocno i zawsze kochać będę!

Twoja,

Iga

 

 

 

 

Facebooktwittergoogle_pluspinterest