Moja Magia Świąt 2016

życzę Ci byś i ty ją odnalazła!:)

Czy święta kojarzą Ci się, jak połowie kobiet z porządkami, gotowaniem pieczeniem i szaleństwem prezentów?! Czy święta to świecidełka i pełen brzuch??!

Może warto w tym pędzie zakupów zatrzymać się na chwilę i przypomnieć sobie co TAK naprawdę jest ważne.

Ja w tym roku bardzo mało szykuję. Jak nigdy, nie piekę ciast, czy pierniczków, ale kompletnie nie mam wyrzutów. Mama i teściowa stają na wysokości zadania i szykują pyszności dla całej rodziny i chętnie nas ugoszczą. My przygotowujemy Wigilię składkową. Każdy coś przynosi, a my zapewniamy minimum.

I właśnie dlatego, że nie spędzam każdego wieczory w kuchni mam czas na przemyślenia. Zadzwoniłam do znajomych z którymi nie słyszałam się wieki.  Usłyszałam wiele zapomnianych głosów i moje serce zrobiło się wielkie. To ludzie tworzą MAGIĘ ŚWIĄT!

To zebrana w komplecie rodzina sprawia, że święta dają nam radość. To te twarze nad miseczką grzybowej są ważne, a nie ilość potraw. Liczy się bliskość i BYCIE RAZEM. Rozmowa, miły gest, czy przytulenie.

Moja MAGIA ŚWIĄT ząbkuje i łobuzuje, ale wiem, że dzięki nim te święta będą NIEZAPOMNIANE!:)

Droga Czytelniczko, Kochana mamo, zatrzymaj się na chwilę. Ucałuj swe dziecko, przytul i pamiętaj, że to CZAS Z NIM jest największą wartością!

Życzę WAM Kochani, spokojnych i radosnych ŚWIĄT. Cudownych spotkań z bliskimi i wytchnienia. Złapania oddechu i odnalezienia własnej MAGII.

 

Zapisz

Facebooktwittergoogle_pluspinterest