Moje podsumowanie roku

Kolejny rok naszego życia minął..nawet nie wiem kiedy i jak to się stało…czas leci szybciej kiedy ma się dziecko nie ma co się oszukiwać.

Rok 2015 to zdecydowanie rok Idy w naszym życiu. Choć urodziła się w listopadzie 2014 to jednak tak naprawdę w tym roku odczuliśmy jej obecność. Zawładnęła całkowicie naszym życiem, nie ma co ukrywać. Zmieniło się wszystko. Nie było czasu na imprezy, na spotkania ze znajomymi, czy przyjemności. To ona wyznaczała nam rytm i harmonogram zajęć.

Teraz kiedy poznaliśmy się już dobrze zaczynamy funkcjonować jak dobrze naoliwiona maszyna. Nauczyliśmy się siebie, swoich humorów, nastrojów i zachcianek. To był cudowny czas.

serce2

To był też ciężki rok, jestem nim zmęczona. Wiele się działo i dobrych i tych nieco słabszych rzeczy. Ale to kolejny rok z naszego życia spędzony razem, kolejne próby które przetrwaliśmy jako związek. Kolejne kłótnie i zmiany do których musieliśmy się dostosować.

Stałam się matką, a nic nie zmienia kobiety tak jak macierzyństwo. Dojrzałam, jestem bardziej odpowiedzialna i zaradna. Macierzyństwo przyniosło mi radość tak wielką, o jakiej nawet nie marzyłam. Ta miłość spłynęła na mnie i wciąż mi jej mało. Wciąż chce i czekam na więcej.

To był dobry rok, choć wiele łez wylałam, wiele razy czułam się bezradna i myślałam, że natrafiłam na ścianę, której nie dam rady pokonać. Ale pokonałam i stałam się silniejsza i mądrzejsza o te wszystkie przeciwności.

Wreszcie odważyłam się rozpocząć pisanie bloga, a bardzo długo o tym myślałam i nie mogłam zacząć.

Tak to był dobry rok. Oby ten nadchodzący był co najmniej tak pomyślny jak ten odchodzący.

serce

Facebooktwittergoogle_pluspinterest
  • Wasza wielka fanka

    Kochana aby było jeszcze lepiej i by wszystko Ci się pospełniało 😊Nowy rok nowe wyzwania i jeszcze więcej szczęścia i spełnienia jako matka. ..żona. .. przyjaciółka ❤

    • admin

      Dziękujemy Ci wielka fanko!!😍 tobie też życzymy pomyślności