MUMOMEGA-suplement z którym nie potrafię się rozstać

Ciąża to cud i wielkie szczęście w dzisiejszych czasach. Jednak, czy wiesz jak wspomagać się tak ważnym momencie?

Dziecko oprócz tego, że przynosi radość i miłość to sieje spustoszenie w portfelu matki. Prawda znana od lat. Poza tym wszyscy wiedzą, że ciąża i później laktacja to jeden wielki armagedon hormonalny. Zmiany zachodzące w mamie są tak duże, że powrót do stanu wyjściowego zajmuje wiele miesięcy.

Niestety, my mamy często zapominamy o sobie i o tym czego nam potrzeba. Choć staramy się jak możemy i ładujemy w siebie zdrowe produkty, to nie zawsze jesteśmy w stanie dietą dostarczyć wszystko, czego nam i dzidziusiowi potrzeba.

Co w takim razie robić?

Warto zacząć wspomagać się  zdrowymi suplementami.  Takimi, które NIE zawierają konserwantów, aromatów, czy barwników. Czy są takie?

TAK!

Ja dziś z czystym sumieniem, chciałabym polecić wam suplement diety mumomega.

MUMOMEGA zawiera

 • Olej z ryb morskich o wysokiej zawartości DHA
 • Olej z wiesiołka
 • Przeciwutleniacz – witamina E (jako D-alfa tokoferol uzyskany z soi)
 • Kapsułka: żelatyna, glicerol, woda

Jedna kapsułka (dzienna porcja) dostarcza:

 • Omega-3
  • DHA – 300mg
  • EPA – 42mg
 • Omega-6
  • GLA – 15mg
  • AA – 8,4mg
 • Witamina E – 2,8 mg (28% zalecanego dziennego spożycia)

Oleje stosowane w suplemencie diety mumomega są niekwestionowanej czystości. Kwasy omega-3 pochodzą z przygotowanego według standardów farmaceutycznych oleju z ryb morskich. Olej ten składa się w 70% z kwasów tłuszczowych omega-3, głównie DHA. Źródłem oleju jest tuńczyk z czystych mórz południowych, który zawiera szczególnie duże ilości DHA. Olej charakteryzuje się również podwyższonym poziomem omega-6 AA. Kwasy te mają potwierdzone działanie przeciwnowotworowe. Spowalniają też starzenie się komórek. Ich przyjmowanie zmniejsza ryzyko zawałów serca.

Wielonienasycony kwas tłuszczowy omega-3 DHA ma niekwestionowaną pozycję w zaleceniach suplementacji dla kobiet w ciąży. DHA odpowiada za właściwy rozwój mózgu i wzroku płodu i niemowlęcia. Jego stosowanie rekomendowane jest już w okresie planowania ciąży i powinno trwać nawet po zakończeniu okresu karmienia piersią w celu uzupełnienia zapasów DHA u kobiety.

Kwasy omega-6 pochodzą ze specjalnie wyselekcjonowanego oleju z wiesiołka dwuletniego. Olej z wiesiołka jest źródłem najłatwiej biodostępnego GLA. Wiesiołek wykorzystywany przy produkcji mumomega, rośnie w uprawie organicznej, co zapewnia naturalny olej z gwarancją braku jakichkolwiek sztucznych środków chemicznych i pestycydów.

Dziewczyny, mumomega to jedyny naturalny preparat na polskim rynku dla kobiet w ciąży i karmiących, który posiada potwierdzoną w badaniu klinicznym wchłanialność DHA przez organizm matki i dziecka. Gwarantuje on właściwe przemiany metaboliczne dzięki zbilansowanemu połączeniu aż 4 wielonienasyconych kwasów tłuszczowych.

I jak tu nie pokochać takiego cudeńka?:)

Ja wciąż walczę o powrót mojego organizmu do stanu wyjściowego. Walczę z dodatkowymi kilogramami, centymetrami, i wypryskami na twarzy. Jestem przekonana, że ten suplement pomaga mi w tym. Dostarcza mi ważne kwasy tłuszczowe, których mój organizm nie produkuje, a bardzo ich potrzebuje. Naprawdę ciężko mi się z nim rozstać.

 

Zapisz

Zapisz

Facebooktwittergoogle_pluspinterest