Pierwszy sukces krawiecki-pościel i poduszka antywstrząsowa

Ida chora, siedzimy w domu od poniedziałku – ona wariuje z nudów, a ja wariuje, bo ona wariuje.  Sajgon wszędzie, bo dziewczyna nic mi nie da zrobić. Chodzi ciągle za mną i domaga się uwagi.  Na szczęście tym razem choroba bez gorączki i większych sensacji(typu antybiotyk), więc może już w weekend wyjdziemy z domu, a od poniedziałku laska ruszy znów do żłobka 🙂

Ja wciąż szukam inspiracji i pomysłów na bloga. Chodzi mi po głowie coś związanego z kuchnią, bo ostatnio coraz więcej radości sprawia mi wymyślanie przepisów, czy test dotąd nieznanych. Zaczynam łapać się na tym, że już nawet w kuchni mam pod ręką aparat:)

Póki co podzielę się z wami jednym z moich pierwszy dzieł krawieckich. Pościel dla Idusi. Wymyślona od A do Z przeze mnie:):) Materiały zamówiłam na allegro i postanowiłam spróbować swoich sił.:) Z maszyną coraz lepiej się dogadujemy, choć nie ukrywam, że porywanie się na szycie z materiału typu minky, było niemalże zbrodnią. Ile mnie to nerw i wulgaryzmów kosztowało wie tylko moja mama, która dzielnie słuchała tych moich przerywników.

Nie będę ściemniać, że uszyłam wszystko sama. Aż tak zdolna jeszcze nie jestem. Niemniej nie zrażam się i wciąż się uczę! Duży ukłon tu w stronę mojej mamy, która dzielnie mi pomaga w realizacji tych moich wymysłów. I to właśnie ona uratowała projekt, bo ja po trzecim pruciu chciałam wszystko spalić w kominku( z kosza mogłabym wyciągnąć, więc kominek był lepszą opcją). Niemniej pościel i piękna poszewka powstały.!

Tak osobno uszyłam pościel, wypchałam ją zamówionym również na allegro wypełniaczem silikonowym(te etapy to moje dzieło) i do tego osobno uszyłyśmy poszwy(już pracując wspólnie).

Dodatkowo uszyłyśmy poduszkę antywstrząsową do wózka. Zgodnie ze wskazówkami z bloga MummysWorld  ( link do opisu i wykroju TU).

Oto efekty naszej pracy!

Dumna jestem niesłychanie!:)

DSC09661

DSC09663

DSC09669

DSC09671

DSC09679

DSC09681

DSC09684

DSC09689

Facebooktwittergoogle_pluspinterest
 • kaska

  Śliczne a skąd materiał? W Skierniewicach Pani kupowała?

 • kaska

  Gapa. …. juz wiem. Hehe

  • admin

   Zdecydowanie bardziej opłaca się przez internet. Nawet koszt przesyłki się zwraca.

 • Pięknie wyszło 🙂 Pozdrawiam!

  • admin

   Dzięki!:) następne będą kosze na zabawki☺