You are here: / Stokke wózek opinie / Po zdrowie nad morze

Po zdrowie nad morze

Po zdrowie nad morze
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Po zdrowie nad morze

Choć Morze Bałtyckie nie należy do najcieplejszych, to warto spędzić choć kilka dni zapatrując się w dal, słuchając dźwięku fal naszego rodzimego morza lub zażywając kuracji w licznych sanatoriach.

Plaże, hotele, pensjonaty i apartamenty przy większych kurortach takich jak Kołobrzeg, Gdańsk, Ustka czy Międzyzdroje są oblegane przez wielu ludzi, co sprawia że wypoczynek może nie należeć do najprzyjemniejszych, ale plaże przy mniejszych miejscowościach są niemal puste, dzięki czemu możemy położyć się na piasku, zamknąć oczy i wsłuchać się w szum fal, nie myśląc o niczym – relaksując się.

Wybierając się nad Morze Bałtyckie koniecznie warto odwiedzić Sopot i słynne na cały świat drewniane molo, wybrać się na Aleję Gwiazd do Międzyzdrojów, zwiedzić Park Narodowy koło Łeby czy obejrzeć wspaniałe, unikatowe wydmy (na wydmy niestety nie wolno wchodzić).

Wyjazd nad morze wcale nie musi być drogi – pola namiotowe w małych miejscowościach nie są drogie, jedynie ceny żywności są trochę wyższe, ale z pewnością każdy może sobie pozwolić na przynajmniej kilkudniowy nocleg nad morzem.

YOU MIGHT ALSO LIKE