You are here: / Stokke v2 / Rehabilitacja kręgosłupa Kraków

Rehabilitacja kręgosłupa Kraków

Rehabilitacja kręgosłupa Kraków
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Rehabilitacja kręgosłupa – Kraków i duże miasta

Problemy z kręgosłupem, w czasach popularnej pracy biurowej i siedzącego tryby życia, zbierają swoje żniwo w Polsce. Schorzenia kręgosłupa są zwłaszcza rozprzestrzenione w dużych miastach, gdzie tryb i tempo życia mają negatywne konsekwencje dla zdrowia kręgosłupa. Kiedy niezbędna jest rehabilitacja kręgosłupa Kraków i inne duże miasta mają na szczęście wiele miejsc, gdzie możemy rozpocząć leczenie.
W pierwszej kolejności powinniśmy udać się oczywiście na konsultację z lekarzem lub fizjoterapeutą, którzy pomogą nam określić, jaka metoda rehabilitacji będzie konieczna. Różne rodzaje bólów kręgosłupa będą oczywiście wiązały się z różnymi metodami rehabilitacji – takimi jak ćwiczenia fizyczne i rozciąganie, często z użyciem pomocy takich jak taśmy, piłki czy ciężarki pozwalające rozwinąć grupy mięśniowe i przywrócić siłę i mobilność w pełnym zakresie.
Często w rehabilitacji używany jest także basen – zarówno klasyczne pływanie jak i różne formy gimnastyki w wodzie – oraz masaże i zabiegi, wykonywane przez fizjoterapeutów i innych specjalistów.

YOU MIGHT ALSO LIKE