Rodzina Elektryka

 

Kiedy zdradziłam moim bliskim pomysł pisania bloga każdy pytał, a o czym ty będziesz pisać?

..więc pomysł jest taki aby pisać o sobie czyli o tym na czym znam się najlepiej.

O problemach młodej mamy, o uczuciach których doświadczam na co dzień i o radości jaką dało mi pojawienie się nowego członka rodziny.20150830_142135

Na początek chciałabym przedstawić naszą trójkę.

Number one – pan elektryk czyli samiec alfa w domu dwóch kobiet.

Człowiek dynamiczny, wesoły choć nerwus. Jest stale w niedoczasie-choć to ja jestem podobno źle zorganizowana:P Młody tatuś, który słabo znosi nieprzespane noce, lecz wielbi księżniczkę całym sercem. Elektryk pasjonata, który kocha to co robi i jest w tym świetny!

Number two– ja, czyli żona elektryka obecnie przebywająca na urlopie macierzyńskim.

Dawny korpo- ludzik, dla którego praca była życiem.  Pojawienie się księżniczki przewróciło mój uporządkowany świat do góry nogami. Teraz cieszę się każdą chwilą spędzoną z rodziną i nie umiem wyobrazić sobie jak funkcjonowałam bez tego małego, jednak najważniejszego puzzla w naszej układance.

 

Number three– księżniczka, myszka, Luśka (dla wtajemniczonych) czy Fasola z brzucha- Ida

Mały człowiek, który potrzebuje mniej snu niż my:( Charakter  i rzęsy zdecydowanie po tatusiu, ale temperament mamusi. Czyli mieszanka wybuchowa.  Wyczekiwana przez całą rodzinę, a teraz rozpieszczana, też przez całą rodzinę. Ciekawa świata i zawartości torebki mamy łobuzica, której uśmiech poprawia humor w 3 sekundy. Pieszczoch, który potrafi doprowadzić matkę do szału tak szybko, jak szybko wzrok jej brązowych oczek łagodzi te nerwy. Nasz CUD i spełnienie.
DSC03809

Mieszkamy w Skierniewicach, w planach mamy budowę wymarzonego domu w naszym prywatnym lesie. Póki co dorobiliśmy się „domku letniskowego” który w 100% planujemy uruchomić od przyszłego sezonu. Mamy wiele planów, marzeń i każdego dnia dążymy do ich realizacji.  Lubimy spędzać czas razem, choć czasem lubimy też być osobno dzięki temu funkcjonujemy naprawdę nieźle:)

mamy nadzieję, że będziecie spędzać z nami miło czas:)

Facebooktwittergoogle_pluspinterest
 • Marti!

  Jestem pierwsza fanka! Kiedy kolejny wpis😘??!

  • admin

   Marti, produkuje się już;)

 • Mama Julci

  Bardzo chętnie będę tutaj wpadać 🙂

  • admin

   dzięki i zapraszam:*

 • Sylwia

  Igi brawo! Pomysl super, bede czytac kazdy wpis! 🙂

  • admin

   dzięki bardzo i zapraszam:*