You are here: / Wózek stokke używany / Usuwanie znamion Warszawa

Usuwanie znamion Warszawa

Usuwanie znamion Warszawa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Usuwanie znamion a prewencja raka skóry

Rak skóry to coraz popularniejsze schorzenie – statystyki wskazują, że wśród Amerykanów w ostatnim dwudziestoleciu wzrost zachorowań na raka skóry wyniósł 77%. Rak skóry, jeśli nie został wykryty odpowiednio wcześnie, często może być śmiertelny. Także w Polsce ta choroba zbiera coraz większe żniwo.
Najbardziej narażone na raka skóry są osoby o jasnej karnacji i dużej ilości znamion. Jedną z najlepszych metod prewencji, oprócz stałej ochrony słonecznej, jest chirurgiczne usunięcie znamion, coraz popularniejsze w klinikach dużych i mniejszych miast w Polsce. Usuwanie znamion Warszawa, Kraków, Łódź czy w innym dużym mieście nie powinno stanowić problemu.
Niezbędna przy usuwaniu znamion jest oczywiście konsultacja z dermatologiem, który oceni, które znamiona na naszym ciele są najbardziej narażone na rozwój raka skóry. Najniebezpieczniejsze są znamiona ciemne i wystające, a także te narażone na wysoką ekspozycję słoneczną oraz uszkodzenia mechaniczne, takie jak otarcia czy rozcięcia. Po konsultacji z dermatologiem, znamiona zostaną usunięte.

YOU MIGHT ALSO LIKE